Wycena biżuterii

Nasza pracownia rzetelnie i fachowo dokonuje wyceny produktów jubilerskich, sztabek, monet. Posiadając certyfikat Rzeczoznawcy Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego gwarantujemy wiarygodną ocenę wartości wycienianych przedmiotów. Wystawiamy honorowane na całym świecie certyfikaty określające jakość kamieni szlachetnych w Państwa biżuterii

Skup biżuterii

Skupujemy biżuterię wykonaną ze złota, na bardzo atrakcyjnych warunkach. W naszym punkcie w profesjonalny i uczciwy sposób dokonamy wyceny. Każda wycena przeprowadzana jest na bieżąco. Gwarantujemy miłą obsługę i zadowolenie z wykonanej usługi.

W naszej pracowni skupujemy i wymieniamy złoto w dowolnej postaci jak np. stara biżuteria itp. W każdym wypadku istnieje możliwość rzetelnej i fachowej wyceny złota. Czasem nie opłacalne jest ponoszenie kosztów naprawy takich wyrobów i dużo bardziej korzystnym rozwiązaniem jest wymiana ich na nowe. Bezpłatnie sprawdzimy próby dostarczonego złota i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie czyli nowy produkt, przy czym będą musieli Państwo ponieść tylko koszt robocizny.