WALENTYNKI

Czas płynie nieubłaganie. Dopiero witaliśmy 2017 Rok, a już w kalendarzu pojawiają się Walentynki.

Dzień, w którym każdy chce obdarować osobę bliską swojemu sercu upominkiem. Niejeden mężczyzna wciąż nie wie jak zaskoczyć swoją wybrankę i sprawić, by w ten dzień czuła się wyjątkowo. Nasza Firma służy Państwu pomocą, gdyż wiadomo, że najpiękniejszy uśmiech na twarzy kobiety wywoła biżuteria! Oferujemy niepowtarzalne wyroby ze złota i srebra, które są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Posiadamy szeroką gamę naszyjników tzw. celebrytki, które możemy skompletować z kolczykami i bransoletką. Miłośniczki natury ucieszą się ze wspaniałych wisiorków z ręcznie oprawianymi kamieniami naturalnymi. Natomiast osobom preferującym nowoczesny styl oferujemy biżuterię ze stali szlachetnej. Nie zapominamy także o naszych ukochanych Panach. Ich także możemy obdarować wspaniałym łańcuszkiem, bransoletką, zegarkiem lub brelokiem. 

Większość wyrobów możemy spersonalizować poprzez wykonanie grawera, który upamiętni ten wyjątkowy dzień.

Walentynki …..to najwspanialszy czas na zaręczyny. Jak zaręczyny to oczywiście pierścionek.Ten jedyny, niepowtarzalny który przez całe życie będzie przypominał o tym szczególnym dniu .Oferujemy pierścionki zaręczynowe z brylantami, rubinami, szafirami oraz innymi szlachetnymi kamieniami, większymi lub mniejszymi na każdą kieszeń.

Dla każdego coś wyjątkowego.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm posiadających własną pracownię, w której możemy wykonać dla Państwa jedyną w swoim rodzaju biżuterię. Do każdego zamówienia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Pragniemy by Państwo czuli, że są dla nas najważniejsi.