PRZYGODA Z GRAWEROWANIEM

I tak znowu minęło trochę czasu od mojego ostatniego pisania.

A działo się wiele…Na pewno wiecie, że grawerujemy dla naszych klientów.Jak wiadomo grawerowanie jest jedną z najstarszych sztuk zdobniczych (jest zaraz obok inkrustacji i cyzelowania).

Grawerujemy na  ..wszystkim. A są to przedmioty bardzo oryginalne, np.grawer na piórach najładniej „wychodzi „gdy pióro jest czarne a stalówka w złotym kolorze, wtedy grawer też jest w złotym kolorze. Osoba pisząca tak spersonalizowanym piórem czuje się z pewnością doceniona i jest jej po prostu przyjemnie.

Oczywiście bardzo miłą Pamiątką Chrztu Św.czy chociażby przystąpienia do I Kom. Świętej może być przepiękna ikona lub srebrny ryngraf, na których spodzie możemy wygrawerować dedykację z życzeniami.

Będzie to pamiątka na całe życie (której Obdarowany się nie pozbędzie:)) 

Jesteśmy, nieskromnie powiem prekursorami jeśli chodzi o grawer na lekko zaokrąglonych drewnianych ramach do obrazów. Zwykle doczepia się wyankowaną (wyprofilowaną) tabliczkę z napisem. Tymczasem my grawerujemy bezpośrednio na ramie. Czyli nic nie odpadnie po latach eksploatowania.:)

Nic dodać nic ująć jesteśmy na dobrej drodze żeby grawerować dosłownie na wszystkim! I już nawet nie wspomnę, że czcionka której używamy na złotych i srebrnych obrączkach może być w kilkuset wzorach pisma.

Jak wszyscy wiemy grawer na zegarku z okazji przejścia na emeryturę czy też okrągłej rocznicy urodzin jest bardzo polecanym sposobem na podniesienie rangi darowanego prezentu. My dodatkowo możemy ozdobić np.cyfrę 50 otulamy liśćmi laurowymi a imię może być wygrawerowane na półokrągło. Wszystkie te zabiegi tworzą niepowtarzalny i spektakularny efekt końcowy.

Prawdziwym hitem są karafki, kieliszki etc z personalnym grawerem wraz z przedmiotami lub symbolami ściśle kojarzącymi się z osobą obdarowaną. I tak zapalony golfista, który równocześnie jest kibicem klubu sportowego na pewno się ucieszy z karafki, na której będzie widniał wizerunek gracza w golfa a np.z drugiej strony logo klubu sportowego a pozostałe wolne obszary możemy zagospodarować na życzenia lub dedykacje.

Całe serce i uczucia możemy przelać na jakikolwiek kawałek blaszki, medalionu, butelki czy drzewca pisząc własnym charakterem pisma, które zakładamy, że osoba obdarowana zna. Skanujemy do komputera połączonego z drukarką i w niezmienionej formie będzie wygrawerowane. Bliscy, którzy znają nasz charakter pisma będą oczarowani:)

Na szczególną uwagę zasługują zdjęcia, które jeśli są dobrej jakości a twarze widniejące na zdjęciach są wyraźnie to efekt może być piorunujący. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby składający zamówienie a potem obdarowany nie wzruszył się patrząc na finał naszej pracy-zdjęcie bliskich mu osób wygrawerowane na kawałku biżuterii.

Myślę, że zachęciłam i zainspirowałam Państwa do odwiedzenia naszej Firmy i złożenia ciekawego zamówienia na grawer.