BIŻUTERIA NIEGRZECZNA

Cześć wszystkim. w tym uroczystym ale bardzo zabieganym miesiącu cieszę się, że mogę podzielić się z Wami paroma spostrzeżeniami  i ciekawostkami. Na prawdę nie da się posprzątać wszystkiego…w każdym normalnym domu, tętniącym życiem malutki- bałagan jest nieodzowny i wręcz pożądany !!! Wtedy czujemy, że żyjemy i że po prostu nie jesteśmy sztuczni, wydumani .

Taki sam ” bałagan” czasem jest potrzebny również w sztuce, sztuce którą jest właśnie jubilerstwo.W naszym salonie przy ul. Kościuszki 17 mamy całkiem pokaźną kolekcję biżuterii ręcznie robionej. Ale jest to biżuteria NIEGRZECZNA 🙂 czyli taka bez cyrkonii, mocnego połysku, często widywana na półkach sklepowych. Jest to biżuteria niepowtarzalna. Każdy element ręcznie wykonany ze srebra, miedzi czy mosiądzu. Jest niezwykle oryginalna, rzekła bym  dla niegrzecznych dziewczynek….które są szczęśliwe nawet kiedy mają bałagan tu i ówdzie.

I proszę Was pamiętajcie…szczęście jest wtedy gdy bliscy Ci ludzie są zdrowi….resztę można kupić, wyrzucić, naprawić, zapomnieć.

Cieszmy się każdą chwilą i celebrujmy każdy moment.