WYCENA BIŻUTERII / SKUP ZŁOTA

zlotnik2Nasza pracownia rzetelnie i fachowo dokonuje wyceny produktów jubilerskich, sztabek, monet. Posiadając certyfikat Rzeczoznawcy Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Gwarantujemy wiarygodną ocenę wartości wycenianych przedmiotów. Wystawiamy honorowane na całym świecie certyfikaty określające jakość kamieni szlachetnych w Państwa biżuterii.

Prowadzimy także skup biżuterii, sztabek, monet oferując aktualne, rynkowe ceny.

SKUP ZŁOTA KATOWICE – UCZCIWA I RZETELNA WYCENA
Skupujemy biżuterię wykonaną ze złota, na bardzo atrakcyjnych warunkach. W naszym punkcie w profesjonalny i uczciwy sposób dokonamy wyceny. Każda wycena jest przeprowadzana na bieżąco. Gwarantujemy miłą obsługę i zadowolenie z wykonanej usługi.

SKUP ZŁOTA

Zapewniamy korzystne warunki oraz uczciwość przy dokonywaniu wyceny. Możecie Państwo obdarzyć naszą firmę zaufaniem. Już dziś możecie Państwo wymienić wyroby ze złota i otrzymać dodatkową gotówkę.

WYMIANA ZŁOTA KORZYSTNE WARUNKI
W naszej pracowni skupujemy i wymieniamy złoto w dowolnej postaci jak np. stara biżuteria itp. W każdym wypadku istnieje możliwość rzetelnej i fachowej wyceny złota. Czasem nie opłacalne jest ponoszenie kosztów naprawy takich wyrobów i dużo bardziej korzystnym rozwiązaniem jest wymiana ich na nowe. Bezpłatnie sprawdzimy próby dostarczonego złota i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie czyli nowy produkt, przy czym będą musieli Państwo ponieść tylko koszt robocizny.
OBRĄCZKI W KATOWICACH NIESZABLONOWE I WYJĄTKOWE
Dzień ślubu to przełomowy moment w życiu. Zasadniczą rolę odgrywają tutaj obrączki, które są symbolem zawarcia małżeństwa, mówiącym o nieskończoności uczuć. Obrączki Katowice mogą być wykonane na specjalne zamówienie, wtedy na pewno będą niepowtarzalne. Jesteśmy doświadczonymi złotnikami, więc poradzimy sobie z każdym zamówieniem. Wystarczy powiedzieć nam o swoich marzeniach, my wykonamy resztę. Pragniemy zaznaczyć, iż wszystkie wyroby złotnicze, jakie oferujemy są wysokiej jakości i zapewniamy, że nie zawiodą oczekiwań użytkowników.