Dzieci a jubiler Katowice ?


-Kasiu,Ty pokrój brzoskwinie chłopcom a ja nakarmię Marysię:)
Wyrwane z kontekstu, brzmi banalnie, zwykła codzienna sytuacja….ale ile troski, cierpliwości i miłości (mam nadzieję, żejubiler Katowice nie zbyt górnolotnie napisałam ?) w tych paru słowach. Jak nie trudno się domyślić dziś będzie o naszych wszystkich kochanych pociechach. Otóż moi mili, jak wiecie dzieci są najczęściej sensem naszego życia na tej planecie. Oczywiście do tego trzeba odpowiednio dojrzeć i nauczyć się szanować co się ma!
Dzieci się rodzą, rosną i dojrzewają a każdy etap ich życia zawsze możemy i powinniśmy jakoś uczcić, zaznaczyć, celebrować i naprawdę nie trzeba wiele.
My proponujemy coś co pozostanie z dzieckiem na zawsze, bo nie wyjdzie z mody i nie znudzi się.
jubiler Katowice dla dzieciŚwietnymi prezentami z okazji narodzin dziecka może być srebrna łyżeczka. Możemy nią karmić dzidziusia (działa anty-septycznie – przecież ze srebrnych sztućców jadała arystokracja). Zwykle grawerujemy na niej imię ,datę i godzinę urodzin dziecka oraz masę ciała tuż po urodzeniu.
W ofercie możemy zaproponować grzechotkę ze srebra, smoczek (który jest otwierany i możemy do niego schować za kilka lat pierwszy mleczny ząbek ,który młody człowiek straci:) a nawet srebrny wózek z kręcącymi się kółkami i odpinaną kołderką, również pojemnik na utracony w przyszłości ząb!
A teraz bardzo ważna informacja, jeśli zdecydujemy się na przebicie uszu naszym księżniczkom to z całego serca proponuję kolczyki z angielskim zapięciem,ale w formie małych, lekkich kółeczek, które podczas snu dziewczynki nie kłuje w szyję za uchem-jest bardzo bezpieczne:) Oczywiście mamy takie w ofercie.prezent - jubiler Katowice
Możemy również założyć na rączkę maluchowi złotą lub srebrną bransoletkę z grawerem imienia i regulacją długości.
Jesteśmy zatem przygotowani  na każdą rocznicę od chrztu świętego po I-szą komunię świętą. I nie zapominajmy, że sprzęt RTV typu playstation etc.za jakiś czas spowszednieje i się „zestarzeje” a złoty medalik z wygrawerowaną datą np.I-wszej kom.św. pozostanie w sercu dziecka na zawsze.
Mamy w ofercie również przepiękne ikony z wizerunkiem Świętej Rodziny lub np.Michała Archanioła. Również na nich możemy z tyłu wygrawerować dedykację dla dziecka.
grawer KatowiceAcha o mały włos bym zapomniałam. Przecież już początek roku szkolnego,oprócz symbolicznej „tyty” dla I-szo klasisty
możemy go zabezpieczyć również medalikiem z wizerunkiem Św.Benedykta,który ma chronić i wraz z modlitwą do Niego możemy prosić o pomoc w trudnych chwilach.Ale o tym kochani możecie poczytać w innych źródłach.
Kończąc moje dzisiejsze pisanie, chcę Was prosić o pielęgnowanie wzajemnego szacunku dnia codziennego z naszymi dziećmi!jubiler Katowice