Biżuteria z Katowic


biżuteria KatowiceDzień dobry wszystkim!
Dzisiejszy temat moich rozważań będzie trochę zakręcony, jak ja sama zapewne!?:)
Otóż chciałam się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat trendów panujących w modzie tylko nie o  ubraniach, butach ale w  biżuterii oczywiście.
Moi drodzy wiecie na pewno,że teraz łączymy style i czasem dobrze jak zmieniamy przyzwyczajenia. Pamiętając przy tym aby we wszystkim co założymy zawsze dobrze się czuć!
I tak, kiedyś nigdy bym nie założyła złota i srebra razem a już na jednej ręce byłoby to nie do pomyślenia. Kiedyś nosiło się albo biżuterię w stylu hipi, grange lub np. grzecznych panienek-czyli kompleciki: kolczyki, wisiorek, bransoletka i pierścionek – a wszystko z „jednej parafii”, czyli z tymi samymi łączącymi je elementami we wzornictwie.
Teraz jest nieco inaczej… Ale będę powtarzać jak mantrę, każdy nosi to co mu pasuje i w czym się dobrze czuje. I oto przecież chodzi!!!Katowice biżuteria
Zauważyłam, że świetnie pasuje bransoletka  z rzemienia (którą możemy zrobić u nas na zamówienie lu kupić gotową) połączona z bransoletką z jadeitowych szlifowanych kulek w bajecznych kolorach plus srebrna lub złota bransoletka najlepiej cieniutka:)
Nie najciekawiej wyglądają duże kolczyki plus duży wisior, lepiej jest łączyć te elementy na zasadzie kontrastu, czyli duże kolczyki plus maleńki minimalistyczny wisiorek typu „celebrytka”. Ładnie też prezentują się długie naszyjniki (istnieją również w wersji celebrytki czy długiej krawatki) w asyście maleńkich kolczyków.
biżuteriaKochani, nosić można teraz naprawdę wszystko i jeśli nas ciągnie do zmian i nowości to tylko się cieszyć! Nasze porady i sugestie są w każdym z naszych sklepów zawsze szczere i życzliwe. Jeszcze tylko na zakończenie chciałam Was poinformować, że bransoletki jadeitowe wykonujemy sami i na każdą rękę-czyli i te malutkie i większe rozmiary. Podobnie jest z kauczukiem i rzemieniem etc. Zapraszamy!

Wasza Kasia